Hakkımızda

Kalbinize zeytin dalı uzatın

Ecolive Zeytincilik 1998 yılından beri Akdeniz köyündeki değerli zeytin ağaçlarından elde ettiği ürünlerle natürel zeytinyağı çeşidi olan “Natürel Sızma Zeytinyağı” ve geleneksel yöntemlerle hazırlanmış sofralık siyah zeytin ile yeşil zeytin (çakisdes) üretmektedir.

“Butik Tesis” anlayışı ile faaliyet gösteren ve sadece kendi ürettiği ürünleri pazara sunan Ecolive, Akdeniz Köyü’ndeki zeytin bahçeleri içrisinde konuşlanmış tesisinde üretim yapmakta ve tüketicinin sağlığını da düşünerek tüm ürünlerinde cam ambalaj kullanmaktadır. Bizi diğer zeytinyağı markalarından ayıran en büyük özelliğimiz, her yıl ürettiğimiz ve ambalajladığımız ürünün ayni kalitede ve sadece bizim ürünümüz olmasıdır ayrıca kesnlikle karma zeytinyağı kullanmıyor oluşumuzdur.

Sınırlı sayıdaki ve ülke standardının üzerindeki üretimimizi artırmak için her yıl yeni yatırımlar yapmaktayız. Tamamen entegre bir tesis olma yolunda hedef koyan kuruluşumuz başarıyla bu hedefe doğru yol almaktadır.

Kuzey Kıbrıs’ın en seçkin market raflarında yer alan ürünlerimiz her zaman en şık ürün olma özelliğini de taşımaktadır. Tüketiciye kaliteli ürün vermenin yanı sıra kaliteli ambalajı da sunmayı ihmal etmiyoruz.